Контакты
Услуги и этапы работы
О нас
Портфолио
ENG
UA
Про нас
Ми проєктуємо простори та втілюємо їх у життя.

Працюємо у стилі конструктивізм.

Конструктивізм — це про зручність, чітку геометрію і монолітність зовнішнього вигляду.

Катерина Кільдінова. Co-owner і головний дизайнер. У сфері дизайну інтер'єру з 2003 р, працювала з усіма типами інтер'єрної обстановки, вміє відчувати клієнта.

Петро Кільдінов. Co-owner і керівник проєктів. Понад 20 років досвіду в будівельній сфері та сфері управління людьми

Наша головна мета - створити доброзичливий простір, в якому ви будете почуватися як риба у воді.
Час — найцінніше, що у нас є.
Час, який ми можемо витратити на близьких, подорожі, хобі або улюблену роботу. Дозвольте нам зберегти вам ваш час і витратити свій на нашу улюблену роботу.
Хто наш клієнт
Наш клієнт цінує спокій і свій час, тому для нього важливо працювати з професіоналами, які все організують і все проконтролюють.

У пріоритеті для нашого клієнта - якість.
Наша команда
"Поглинена своєю справою, найбільше задоволення - від успішного результату, висловлююсь в ескізах від руки, люблю свою сім'ю."
Co-owner та головний дизайнер
Катерина Кільдінова
Co-owner та керівник проєктів
Петро Кільдінов
“Поет та музикант, у молодості – засновник та лідер рок-групи. Люблю брати участь у розвитку будь-яких процесів, кайфую від кінцевого результату, обожнюю вирішувати нові завдання.”
Керівник ремонтно-будівельних робіт
Віталій Тукало
“Фанат активного відпочинку та спорту, люблю чотирилапих, музику. Для мене важливо, щоб усі процеси були налагоджені, а також кінцевий результат.”
Digital-маркетолог
Катерина Любова
“Весь час навчаюсь, цікавлюся психологією, танцюю. Люблю спостерігати, як те, що було на рівні ідеї в моїй голові, матеріалізовується.”
Дизайнер інтер'єру
Катерина Мозжакова
“Живу за принципом “вірити, самостверджуватись, мріяти”. Захоплююсь бігом, люблю всіх, хто має вуха і хвіст, обожнюю свою сім'ю і те, чим займаюся.”
Дизайнер інтер'єру
Єлизавета Зайцева
“Люблю спорт, ліс та вчитися. Фанатка «Володаря кілець». Як би банально не звучало, люблю життя. Люблю створювати, втілювати та діяти у роботі.”
Дизайнер інтер'єру
Вікторія Архипенко
“Люблю свого сина, творчість, собак, подорожі та активний відпочинок. У своїй роботі кайфую від кінцевого результату і очей клієнтів, що горять, коли вони бачать результат.”

Технічний менеджер
Олександр Ілюк
“Цікавлюся технікою, мотоспортом, бігаю. Отримую величезне задоволення від того, що результат моєї праці правильно працює і приносить користь.”
Давайте познайомимось
Ми в Instagram
Відгуки
+38 063 874 17 15
вул. Новокостянтинівська, 2А, Київ, Україна
+38 063 874 17 15
вул. Новокостянтинівська, 2А, Київ, Україна
Made on
Tilda